PL
        

Marka BioVerba

BioVerba - renomowana i ceniona polska marka, znana również w wielu miejscach na świecie, rozpoznawana głównie jako producent wyrobów rehabilitacyjnych, linii produktów MagneSilver - wykorzystujących dobroczynne działanie pola magnetycznego oraz linii produktów OrthoPerfect - przystosowanych do prawidłowego podparcia kręgosłupa podczas snu, jak i marka znakomitego suplementu diety dla osób w wieku dojrzałym BioVerba Złoty Wiek 55+.

Produkty BioVerba są doceniane i użytkowane każdego dnia przez dziesiątki tysięcy osób, zarówno w Polsce jak i na świecie oraz wyróżniane wieloma certyfikatami. Gościmy w Państwa domach już od 2006 roku, za co bardzo serdecznie dziękujemy :) 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

OŚRODEK BIOVERBA
CERTYFIKATY
PROMOCJA MARKI
SPOŁECZNOŚĆ
PRACA

POLECAMY

OŚRODEK BIOVERBA
MAGNESILVER
ORTHOPERFECT

BioVerba to renomowana i ceniona polska marka, znana również w wielu miejscach na świecie, rozpoznawana głównie jako producent wyrobów rehabilitacyjnych, linii produktów MagneSilver - wykorzystujących nanotechnologię i dobroczynne działanie pola magnetycznego oraz linii produktów OrthoPerfect - przystosowanych do prawidłowego podparcia kręgosłupa podczas snu.

Czytaj więcej
2006-16 BIOVERBA / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij