PL
        

Materac OrthoPerfect

Każdy z nas, nieraz wstając z łóżka poczuł wszystkie swoje mięśnie i niestety nie było to przyjemne uczucie. Zatem nietrudno sobie wyobrazić, jaki wpływ na nasze samopoczucie ma komfortowy wypoczynek podczas snu. Jednakże oprócz wypoczynku ważniejsze jest zdrowie. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że jakość i twardość materaca może powodować wiele dolegliwości zdrowotnych. Zbyt twardy materac powoduje silne napięcie mięśni, uciski, a w konsekwencji drętwienie nóg, często także ból. Jeżeli sytuacja taka będzie się przedłużać może nastąpić do nieodwracalnych zwyrodnień.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty związane z higieną snu, stworzyliśmy produkt, który zapewni idealny wypoczynek podczas snu i który może uchronić przed wieloma schorzeniami.

Do produkcji Materaca OrthoPerfect użyto najlepszych materiałów, które w połączeniu z najnowocześniejszą technologią dały efekt doskonały. Zastosowanie specjalnej pianki termoelastycznej zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa w każdym jego punkcie, niezależnie od wagi śpiącej na nim osoby, materac bardzo szybko reaguje na zmianę pozycji śpiącego, a także zapewnia odpowiednią termoregulację. Materiał wierzchni zastosowany w Materacu OrthoPerfect ma dodatkowo właściwości poprawiające krążenie krwi i przeciwdziałające odleżynom.

W produkcji materaca wykorzystano nanotechonologię z wykorzystaniem jonów srebra. Technologia Sanitized® Silver zapewnia uczucie świeżości oraz wysoki komfort użytkowania, działa bakteriostatycznie na wiele bakterii gram-dodatnich i gram-ujemnych, również na MRSA. 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

OŚRODEK BIOVERBA
CERTYFIKATY
PROMOCJA MARKI
SPOŁECZNOŚĆ
PRACA

POLECAMY

OŚRODEK BIOVERBA
MAGNESILVER
ORTHOPERFECT

BioVerba to renomowana i ceniona polska marka, znana również w wielu miejscach na świecie, rozpoznawana głównie jako producent wyrobów rehabilitacyjnych, linii produktów MagneSilver - wykorzystujących nanotechnologię i dobroczynne działanie pola magnetycznego oraz linii produktów OrthoPerfect - przystosowanych do prawidłowego podparcia kręgosłupa podczas snu.

Czytaj więcej
2006-16 BIOVERBA / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij