PL
        

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy w Łężeczkach

Szanowni Państwo z największą przyjemnością zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnego, który spełnia najwyższe normy i standardy oraz został dostosowany specjalnie do potrzeb uczestników Programu profilaktyczno-rehabilitacyjnego. Położony jest wśród lasów i jezior Sierakowskiego Parku Krajobrazowego w północno-wschodniej Wielkopolsce. Na unikatowym obszarze polodowcowym z jeziorami rynnowymi, wzgórzami morenowymi i leśnymi jarami. Północną jego część przecina rzeka Warta. Lasy sosnowe i mieszane z przeważającą buczyną, pięknie przebarwiającą się jesienią stanowią sprzyjające warunki do rekreacji. W pobliżu wsi Łężeczki z punktu widokowego roztacza się panorama na okolicę z Jeziorem Chrzypskim o powierzchni 322 ha. W pobliskim Chrzypsku Wielkim odbywają się słynne imprezy regionalne, latem Dni Wędzonej Sielawy, a w maju Międzynarodowe Targi Tulipanów. Są to unikatowe wydarzenia plenerowe dla mieszkańców i wielu turystów, w tym także dla naszych gości.

Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy liczne gabinety zabiegowe, sale gimnastyczne, siłownie, boiska sportowe, saunę fińską, łaźnię parową, basen, jacuzzi.

Charakterystyczna dla tego miejsca przyroda , piękne widoki i bezpośrednie obcowanie z naturą sprzyjają rekonwalescencji i wprawiają w dobry nastrój niezależnie od pory roku. Specjalnie przeszkolona kadra zadba o Państwa dobre samopoczucie i uatrakcyjni pobyt ciekawymi atrakcjami.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

OŚRODEK BIOVERBA
CERTYFIKATY
PROMOCJA MARKI
SPOŁECZNOŚĆ
PRACA

POLECAMY

OŚRODEK BIOVERBA
MAGNESILVER
ORTHOPERFECT

BioVerba to renomowana i ceniona polska marka, znana również w wielu miejscach na świecie, rozpoznawana głównie jako producent wyrobów rehabilitacyjnych, linii produktów MagneSilver - wykorzystujących nanotechnologię i dobroczynne działanie pola magnetycznego oraz linii produktów OrthoPerfect - przystosowanych do prawidłowego podparcia kręgosłupa podczas snu.

Czytaj więcej
2006-16 BIOVERBA / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij