PL
        

Współpraca

Konsultant BioVerba - idealna praca dla Ciebie.
Zacznij spełniać swoje marzenia!


Jesteśmy marką która stawia sobie jasne i wysokie cele, dlatego poszukujemy dynamicznych, umotywowanych i nastawionych na sukces ludzi, którzy przyczynią się do naszego rozwoju. Jeżeli nie boisz się wyzwań, posiadasz odpowiednie kwalifikacje i cechy charakteru niezbędne do pracy w naszej firmie, to już dziś skorzystaj z szansy na sukces!

NOVUMEDICAL_dystrybutor_MEDEC   Dlaczego BioVerba ?

Jesteśmy generalnym i wyłącznym importerem marki MEDEC w Polsce, która od ponad 10 lat z sukcesem sprzedaje na rynkach światowych swoje wyroby medyczne, zwłaszcza MEDEC DETOX, czyli urządzenie do oczyszczania organizmu z toksyn.

Stawiamy na rzetelne i uczciwe relacje na linii MY = KLIENT. Nasze wyroby są w 100% wyprodukowane w Polsce, w pełni medyczne z odpowiednimi dokumentami, z wieloletnią historią. To sprawia, że z pełną odpowiedzialnością nasi Przedstawiciele oferują produkt, a Klienci mają pewność i gwarancję jakości.
     
NOVUMEDICAL_dystrybutor_MEDEC  

Praca dla nas to radość i przyjemność

Czy szukasz nowych wyzwań w życiu? Czy masz dosyć już pracy, która każdego dnia przytłacza Ciebie oraz sprawia brak poczucia radości?

Swoją wiedzę i doświadczenie możesz wykorzystać, pracując jako Konsultant BioVerba. Zdolności organizacyjne oraz rozpoznawanie potrzeb innych, w pewnym stopniu posiada każdy, wykorzystując je w dotychczasowej pracy zawodowej lub w prowadzeniu domu.

     
NOVUMEDICAL_dystrybutor_MEDEC   Odpowiednie wynagrodzenie to podstawa w naszej firmie

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest odpowiednie wynagrodzenie naszych współpracowników. Finanse to jeden z elementów atmosfery i Waszego zaangażowania w pracę. Rozpoczynając pracę w BioVerba, musisz wiedzieć, że o wysokości wynagrodzenia będzie decydować wyłącznie Twoje zaangażowanie. My z naszej strony GWARANTUJEMY pełen profesjonalizm i przejrzystość w kwestiach finansowych. Zaangażowanie naszych pracowników nagradzamy również w postaci wysokowartościowych upominków. Już dziś dołącz do naszego zespołu.
     
NOVUMEDICAL_dystrybutor_MEDEC   Samodzielnie ustalasz godziny oraz plan pracy

Każdy z naszych Przedstawicieli może samodzielnie dostosować sobie czas pracy. Nikt nie będzie od Państwa wymagał stałego godzinowego harmonogramu pracy. Jesteś "kowalem własnego życia" i to od Twojego zaangażowania zależeć będzie sukces!
     
     
    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem zawierającego zgodę na przetwarzanie danych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883." na adres mail: kontakt@bioverba.pl
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

OŚRODEK BIOVERBA
CERTYFIKATY
PROMOCJA MARKI
SPOŁECZNOŚĆ
PRACA

POLECAMY

OŚRODEK BIOVERBA
MAGNESILVER
ORTHOPERFECT

BioVerba to renomowana i ceniona polska marka, znana również w wielu miejscach na świecie, rozpoznawana głównie jako producent wyrobów rehabilitacyjnych, linii produktów MagneSilver - wykorzystujących nanotechnologię i dobroczynne działanie pola magnetycznego oraz linii produktów OrthoPerfect - przystosowanych do prawidłowego podparcia kręgosłupa podczas snu.

Czytaj więcej
2006-16 BIOVERBA / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij